Матері в молитвіСпільноти

«Матері в молитві»

Материнство ― це особливий, неоціненний, найбільший і найважливіший дар, який Господь дав жінці. Разом із цим це і найвідповідальніше завдання матері. Щира материнська молитва, яка має надзвичайну силу та особливий дар, може врятувати дітей від підступів зла, жорстокості.

Щоб уберегти дітей від злого і підступного світу, матері повинні постійно просити Всевишнього про допомогу. Адже молитва зміцнює дух, відвертає зло, укріпляє віру, береже від спокус, кріпить у горі, додає наснаги. Знаємо, що Господь ніколи не відмовляє Своїй Матері Пречистій Діві Марії, тому Він не відмовить і матерям земним, які щиро моляться за своїх дітей.

Існують спільноти, які особливо моляться за дітей.  Це ― «Матері у молитві».

Рух «Матері у молитві» розпочався в Англії 1995 року. Дві бабусі, Вероніка та її братова Сандра, ведені Господом, вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. Під час молитви вони збагнули, що Ісус хоче, щоб усі матері поручили Йому опікуватися дітьми, віддали Йому свій материнський біль, щоб Він пролив Своє благословення на їхніх дітей. Рух поширився по цілому світі. Сьогодні він існує у 80 країнах. Відомо багато чудесних відповідей на молитву.

По всій Україні матері єднаються у молитві, щоб врятувати своїх дітей від жорстокості світу, серед якої нам доводиться жити. Дуже вагомим є те, що матері моляться не лише за своїх дітей, а й за дітей усього світу. Такі молитовні зібрання насичують жінок-матерів Божою благодаттю, згуртовують, збагачують духовно.

З 2012 року рух “Матері в молитві” існує і у нашій парафії. У нашому храмі жінки-матері збираються на спільну молитву після недільної Літургії, о 10:30 год. Після закінчення молитви прохання (намірення) матерів подаються на Божественну Літургію, яка служиться щочетверга.

Матері дякують Богові за дар материнства і дар життя, довіряють своїх дітей опіці Господа Бога; завжди моляться до Святого Духа, щоб Він керував їхніми зустрічами; моляться за захист від усякого зла, про прощення; за єдність з усіма групами «Матерів у молитві». Особлива молитва ― за мир і спокій в Україні, за воїнів – захисників Вітчизни, за поранених, полонених та всіх тих, хто потребує молитовної підтримки.

Самі матері, за власним бажанням, ведуть молитви, обирають уривки із Святого Письма, Акафісти, псалми. Духовний супровід здійснює «Матерів у молитві» настоятель храму.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до спільноти «Матері в молитві»: запрошуємо мам і бабусь молитися разом за дітей, за майбутнє нашого молодого покоління.

Єднаймося в молитві – і ми врятуємо наших дітей.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial