Офіційно

Декрет про звільнення мирян від обов’язку присутності у храмі на Божественній Літургії

Декрет про звільнення мирян від обов’язку присутності у храмі на Божественній Літургії у неділі та свята на час карантину

У зв’язку із запровадженням карантину на території України з метою запобігання поширенню епідемії коронавірусу, надаю диспензу (звільнення), якою усі миряни Кам’янець-Подільської єпархії та миряни УГКЦ, які перебувають на території єпархії, звільняються від обов’язку присутності у храмі на Божественній Літургії у недільні і святкові дні. Однак заохочую мирян долучатися до молитви Божественної Літургії, яка транслюється засобами масової комунікації (інтернет, телебачення, радіо), а також більше часу у неділю чи свято приділяти особистій молитві, молитві в родинному колі, читанню Святого Письма.

У будні дні Великого посту рекомендую вірним приватно у домівках молитися Хресні дороги, акафісти, а також читати Псалтир в наміренні за померлих чи в інших наміреннях.

Також зазначаю, що особи, які відчувають себе недужими, мають хронічні хвороби, є старшого або малолітнього віку, особливо заохочуються утримуватися від участі в богослужіннях. 

Цей Декрет діє до закінчення карантинного періоду на території України.

Благословення Господнє на Вас з Його благодаттю і чоловіколюб’ям!

†ІВАН (КУЛИК),

єпископ Кам’янець-Подільської єпархії

о. диякон Максим Колодчак,

канцлер

Дано у місті Хмельницькому

при Катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці

18 березня 2020 року

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial