Молодіжна спільнотаПарафія

Юні піцайоли

28 та 30 грудня діти та молодь парафії Івана Богослова мали нагоду відвідати майстер-клас по виготовленні піци. Захід проводився у сімейному ресторані «La Famiglia Felice» міста Нетішин.

  Дітей навчали правильно розкачувати тісто руками, під час того як це робили, розказували легенди про назви двох піц. Після того як розкачали коржі, на яких були невеличкі бортики, дітям давали на вибір два соуси: Бешамель (білий) та Томатний (червоний). Потрібно було акуратно розмастити соус по всьому коржі не виходячи за бортики. Після цього на майбутню піцу викладали начинку – сир, салямі, шампіньйони та томати. Також піцайола, який проводив  майстер-клас, порадив спочатку класти, сир а потім інші інгредієнти. У всіх були унікальні дизайн піц. Випікали піци у заздалегідь розпеченій печі, від чого аромат стояв просто неймовірний, а піци вийшли духмяними та дуже смачними. Але найкращими приправами стали затишок закладу та чудовий настрій дітей.

  Дякуємо пані Валентині Айбін та усьому колективу «La Famiglia Felice» за чудовий досвід! Діти були дуже раді, у всіх піци вийшли  дуже смачні. Тепер батьки мають у себе вдома маленьких піцайол 🙂

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial