Парафія

Літній табір на парафії

З 14.08.2023 по18.08.2023 на парафії св.Івана Богослова у м.Нетішин організовано було дитячий християнський табір “Канікули з Богом”. Дійсно всі були щасливі з Богом, щасливі тому, що було добре, нас було багато, нам було весело та цікаво, гамірно. Кожен день був насичений незабутніми враженнями.  Новий день табору  розпочинали зі Святої Літургії потім ігри, пісні, танці, катехизація, гурткова робота. Понеділок пройшов під гаслом   “Зустріч з Богом”.  Перший день – це дійсно була  зустріч з Богом, з аніматорами, з новими друзями.

У вівторок ми мали схожий розпорядок дня, але гасло дня було інше – “Бог промовляє до нас”.

“7 діл милосердя” – гасло середи. У середу у часники табору дійсно були милосердними. Адже Святе Письмо вчить робити діла милосердя, тому усі учасники табору відвідали наших воїнів які перебувають на реабілітації у СМСЧ-4, подарували їм птахи надії які виготовили власноруч, співали пісень та передали солодкі подарунки. У відповідь воїни завітали на табір до дітей та пригощали усіх цукерками.

“Живемо з Богом” – гасло четверга. Креативний був день. Ми мали майстер клас ліплення із пластеліну та погода внесла в розпорядок дня  свої корективи, тому щоб легше перенести спеку ми організували розвагу  “Обливання”

Гасло п’ятниці – “Святкуємо”. Дійсно у п’ятницю ми святкували закриття табору.  У молитві дякували Богу за яскравий, активний і незабутній відпочинок. Ділилися враженнями, обмінювалися телефонами. Всі одноголосно бажали зустрічі у наступному році. Дякуємо усім організаторам та добродіям, які посприяли в проведенні табору.

Канікули_23

Зображення 16 з 16

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial