Парафія

Преміція отця Олега Климончука

У неділю, 22 жовтня у нашій парафії відбулася особлива подія. В цей день нововисвячений отець Олег Климончук відслужив приміційну Божественну Літургію. За церковним звичаєм перша Літургія у рідній парафії відбувається з особливою урочистістю. Священник запрошує усіх вірних та тих, хто супроводжував його на дорозі покликання, щоби спільно помолитися і подякувати за пройдений разом шлях. Парох та вірні зустріли отця перед дверима храму та запросили до спільної молитви. За звичаєм у цей день батьки допомагають одягтися у священичі ризи та благословляють сина на служіння Богові та людям. В часі Літургії отець молився та дякував Богові за дар покликання, за парафіяльну спільноту в якій зростав, за всіх, хто допомагав йому на цьому шляху, від кого черпав натхнення та приклади доброго християнського життя.

Після Літургії отець Олег подякував батькам, родині, присутнім отцям та усім парафіянам. Зі своєї сторони о. Павло та вірні вітали отця, запевнювали у молитовній підтримці на дорозі священичого служіння та дарували подарунки. Відтак отець Олег уділив кожному присутньому благословення покладанням рук та молитвою.

На подвір’ї храму усі присутні частувалися ласощами, які парафіянки власноруч приготували, та ділилися враженнями, адже це перша подібна подія у нашій парафії.

Отець Олег закінчив Київську Трьохсвятительську Духовну семінарію та Папський Селезіянський Університет у Римі. 18 вересня 2022 року з рук Патріарха Святослава Шевчука прийняв дияконські свячення. Дияконську практику проходив у Патріаршому соборі в Києві, де 15 жовтня 2023 року владикою Йосипом Міляном висвячений на священника.

392923383_3617050035238046_7834586975386926989_n

Зображення 1 з 15

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial